#2 Slyšeli jste už o Wattpadu?

11. ledna 2015 v 21:18 | Jane Bee |  Čajové dýchánky

Ahoj všihni!
Dnes tu jsem s druhým čajovým dýchánkem.
Celý uplynulý týden jsem přemýšlela, jak napíšu článek na tohle téma a nemohla jsem se dočkat. Nakonec jsem se k tomu dostala až dnes.

Pro tenhle čajový dýchánek jsem zvolila jeden z mých oblíbených čajů.

Je to opět čaj od značky English Tea Shop. Tentokrát je to Sleepy Me, což je zklidňující čaj s heřmánkem a levandulí, kterou já miluju.
A doufám, že při psaní tohohle článku neusnu...

Pojďmě k dnešnímu tématu.

O wattpadu jsem se tady na blogu už zmínila.
Jedná se o sociální síť, která má přes 25 milionů uživatelů z celého světa.
Je to vlastně komunita lidí, kteří milují nejen čtení příběhů a knih, ale také psaní.
Stačí si založit účet a můžete začít. Všechno je ZDARMA. (Wattpad.com)

Já sama na wattpadu účet mám a nemůžu si to vynachválit. Tahle síť je doslova nacpaná příběhy jakýchkoliv žánrů. Sci-fi, TeenFiction, FanFiction, NonFiction, Romantika, Horor...najdete tam opravdu všechno.
A navíc si ráda sednu a sesmolím něco podle své fantazie. A ráda se o to podělím i s ostatními.
A to, co mě dokáže hodně zahřát u srdce, je přízeň lidí, které osobně neznám, ale vím, že s nimi sdílím něco, co je mi hodně blízké.
A to samé se snažím dělat i já. Ráda si totiž přečtu nejen knihy od zkušených spisovatelů ale i od úplně obyčejných lidí jako jsem já.

Několika autorům a autorkám se díky wattpadu splnil sen. Příběhy, které tam uveřejňovali byly totiž vydány jako kniha.
Mě třeba zaujal příběh mladé Anny Todd, která byla jednou z těch, komu se poštěstilo.


Původně byl její příběh (pojmenovaný After) fanfiction o členu skupiny One Direction Harrym Stylesovi a dnes je to světový bestseller, který ale bohužel zatím nevyšel v českém jazyce.


A já doufám, že začne těch šťastlivců, kterým díky Wattpadu vyjde kniha přibývat, protože by byla škoda, kdyby zůstal jejich talent neobjeveným.

A myslím, že k profesionálnímu psaní je talent a cit pro jazyk rozhodně potřeba.
Ale tohle je amatérské psaní a pokuď si někdo myslí, že tyhle věci nemá, ale baví ho to, rozhodně by neměl přestávat, protože právě o tom to je... o zdokonalování, fantazii a o pocitech.


Ps: Dejte mi vědět, co si o Wattpadu a amatérském psaní myslíte vy :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 11. ledna 2015 v 21:28 | Reagovat

Taky mám wattpad, ale mám pocit, že moje příběh nikdo nečte, tak je radši zveřejňuju na blogu svým věrným fanoušků .))

2 Choi Mari Choi Mari | Web | 18. září 2015 v 14:41 | Reagovat

Přemýšlím, že bych si tam účet založila, protože nikdo z mých známých není ochoten mi to zkritizovat a na blogu mi to lidi sice možná čtou, ale určitě nekomentujou.

3 Xx Xx | E-mail | 21. listopadu 2015 v 16:13 | Reagovat

Já taky mám účet na wattpadu. A mimochodem. Polibek jsem četla ale moc nechápu co je na tom fan fikce

4 Xx Xx | E-mail | 21. listopadu 2015 v 16:15 | Reagovat

Jak se jmenuješ na wattpadu? Ráda si od tebe něco přečtu :-)

5 Xx Xx | E-mail | 21. listopadu 2015 v 16:17 | Reagovat

[1]:

[1Jak se jmenuješ na wattpadu? Ráda si od tebe něco přečtu :-)

6 Albertwogue Albertwogue | E-mail | Web | 7. června 2018 v 18:39 | Reagovat

The prostate related is an essential portion of a male's reproductive :. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The men's prostate can be found just in front of the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really really irritating and inconvenient for the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, also called prostatitis, is the most common prostate-related condition in men younger than 55 years. Infections with the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of most types of prostate infection. It is due to bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of the particular defect in the gland along with the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be due to trauma for the urinary tract or by infections originating from other areas in the body. A patient may feel testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal in the prostate defect as well as the employment antibiotics and NSAIDs to take care of the soreness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to establish the sources of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and high lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper weight loss program is important. These are some of the actions and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for overall health and this will also keep your urinary track clean.

2. Some studies claim that a couple of ejaculations a week will assist you to prevent prostate type of cancer.

3. Eat steak sparingly. It has been shown that consuming greater than four meals of beef a week will raise the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most significant measure to consider to be sure a normal prostate is to go for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you need to select prostate examination one or more times annually.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama