Co připravuji...

19. září 2014 v 21:52 | Jane Bee |  O blogu
Ahoj, knihomolové!
Ačkoliv jsem se snažila, nezbývalo mi moc času pro blog, ale teď už se mu vážně začnu naplno věnovat. Mám pro vás několik zpráv o tom, co bude v příštích recenzích.
Mám před sebou hodně čtení.
Právě čtu knihu, od spisovatele Khaleda Hosseini, která se jmenuje 'Lovec draků'. Nebude na ní recenze, ale něco málo vám o ní povím v tomhle článku. Je to příběh z Afghánistánu. Pokud si chcete pobrečet, tato knížka je pro vás jako dělaná. Doporučila mi ji má učitelka češtiny, četl ji můj kamarád, i kamarádka. Zkrátka knížka, která se hodí pro každého. Tento silný příběh je naprosto krásný a stojí za to, si ho přečíst.

Vraťme se k tomu, kvůli čemu jsem se tento článek rozhodla napsat.
Připravuji recenzi na knihu Rozlet Gemmy Hardyové, což je celkem čerstvá kniha a doufám, že vám má recenze pomůže k rozhodnutí, zda si ji přečíst nebo ne. Jedná se o román, který měl ve světě celkem úspěch, tak uvidíme, jak zaujme mě.

Další velkou věcí je můj názor na sérii Vampýrská akademie.Přečetla jsem 4 díly z 6 a hned jak přečtu zbylé dva, hned vám dám vědět, jak se mi líbilI. Zatím, sérii řadím na první místo mé 'hitparády' knih s nadpřirozenými jevy.

Pak mám v plánu přečíst knihu Dárce, o které jsem se dozvěděla díky filmovému zpracování. Je to kniha o budoucnosti, na což se těším, protože námět vypadá zajímavě.

S kámarádkami jsem se domluvila na to, že mi půjčí další tři knihy. Jedna z nich je My děti ze stanice Zoo - kniha, která má též filmové zpracování.
Další dvě knihy jsou opět díla Johna Greena a jedná se o Paper Towns a An Abundance of Catherine's. Tyto knihy jsou zatím jen v angličtině ale Paper Towns (Papírová města) by měla někdy v říjnu vyjít i v českém jazyce. Bude to novinka v Česku, takže se pokusím dát ty recenze co nejdřív, aby jste věděli o čem je řeč.

O prázdninách jsem také četla knihu od české studentky konzervatoře Ireny Petříkové Štěstí na dosah. Tato kniha je nco jako fan fiction (smyšlený příběh o nějaké slavné osobnosti) a tentokrát se jedná o boy-band One Direction. (Takže, directionerky, těšte se.)

To je prozatím všechno, co plánuji. O dalších knihách vám dám opět vědět.
S láskou, Jane Bee :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama